Warning: Creating default object from empty value in /autoinstalator/wordpress1/wp-content/plugins/vamtam-push-menu/push-menu.php on line 106

Z dniem 5 lipca 2018 (czwartek) wprowadzamy zapowiadaną wcześniej zmianę systemu informatycznego obsługującego Książkę Polowań Indywidualnych w obwodzie 225. W związku z nowym systemem Łowczy wystawił nowe odstrzały. Tym samym stare odstrzały wydane na ten obwód przestają obowiązywać od jutra.

Nowe odstrzały dla Kolegów polujących we Wrocławiu będą do odbioru od jutra (od 5 lipca) u kol. Mietka po godzinie 18:00

Nowy system daje nowe możliwości. Oprócz obsługi przez komputer, z Google Play można pobrać aplikację mobilną EPI24, która znacząco upraszcza wypisywanie na polowanie. Dla Kolegów, którzy nie korzystają ze smarfonów pozostaje, tak samo jak w poprzednim systemie, możliwość wypisania na polowanie przez połączenie telefoniczne. Obsługa każdego kanału dostępu jest intuicyjna.

Instrukcję logowania wysłano do wszystkich na maila. Obsługa programu jest podobnie prosta jak mojelowy.pl W przypadku problemów z logowaniem bądź wypisaniem proszę o kontakt z Łowczym, który pomoże w obsłudze.

Nowy system wymagał bardzo dużo zaangażowania we wprowadzaniu szczegółowych danych takich jak wszystkie dane członków, dane obwodu, mapy, zwyżki ambony. Serdecznie dziękuję Kolegom Sebastianowi i Wojtkowi za ogromną pracę jaką wykonali przy uruchomieniu systemu.

Bardzo serdecznie proszę rozpowszechnić tą informację wśród wszystkich Kolegów.

CategoryOgłoszenia

© 2017 - Koło Łowieckie Róg Wrocław. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Napisz do nas        skarbnik@rog.wroclaw.pl